Szkolenie sommelierskie – Grecja

Fundacja otrzymała dofinansowanie do projektu edukacyjnego „Doskonały nauczyciel sommelierów – Podwyższenie kwalifikacji kadry kształcenia zawodowego barmanów i sommelierów.” Grecja 2024. 1.12.2023 r. – 30.11.2024 r.

Nasze cele:

1. Zwiększenie umiejętności i wiedzy uczestników proj w zakresie organizacji szkoleń zawodowych i metodyki pracy – w zawodach barmańskich i somelierskich, na przykładzie praktyk greckich.
  2. Uzyskanie akredytacji w celu formalnego potwierdzania posiadanych kwalifikacji w zawodzie sommelier w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Tym samym otwieramy proces rekrutacji. Wkrótce na stronie w zakładce: http://fundacja-proeuropa.org.pl/doskonaly-nauczyciel-sommelierow-podwyzszenie-kwalifikacji-kadry/  pojawią się informacje i regulamin rekrutacji.