Harmonogramy działań w projekcie.

TAPP i Doradztwo zawodowe:

1. Harmonogram Powiat radziejowski

Harmonogram coachingu III tura

Coaching 4 tura:

Harmonogram coachingu VI tura

Pośrednictwo pracy (II tura):

pośrednictwo II tura

Pośrednictwo pracy (I tura):

1. Harmonogram Powiat Sępoleński
  2. Harmonogram Powiat Lipnowski
  3. Harmonogram Powiat Inowrocławski
  4. Harmonogram Powiat Radziejowski
  5. Harmonogram Powiat Radziejowski i Inowrocławski

Listy rankingowe uczestników:

1. Powiat Radziejowski
  2. Powiat Lipnowski
  3. Powiat Sępoleński
  4. Powiat Inowrocławski

Młodzi na rynku pracy

Celem głównym projektu jest przeciwdziałanie bierności społecznej, edukacyjnej
i zawodowej 40 młodych osób biernych zawodowo (24 kobiet, 16 mężczyzn), które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu, tzw. młodzież NEET (w wieku od 15 do 29 r.ż., w szczególności w wieku 15 – 24 lat) z woj. kuj. – pom., z pow. radziejowskiego, sępoleńskiego, inowrocławskiego lub lipnowskiego. Działanie ma zapewnić zwiększenie możliwości zatrudnienia dzięki nabyciu umiejętności zawodowych, doświadczenia zawodowego i rozwoju osobistego.

Udział w projekcie to wielka szansa, by zdobyć wymarzoną pracę – nie czekaj i zgłoś się!
Oferujemy:

• identyfikację potrzeb osób młodych oraz diagnoza możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego
  • pośrednictwo pracy
  • techniki aktywnego poszukiwania pracy
  • dodatek relokacyjny  w wysokości do 8000,00 zł brutto/1 os. dla 5 osób, którzy znajdą zatrudnienie poza  miejscem zamieszkania – powyżej 50 km lub pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • 6-miesięczne staże zawodowe (1750 brutto na miesiąc)
  • zatrudnienie po stażu
  • 4h coaching dla każdego
  • opieka mentora
  • opieka nad dzieckiem do lat 7/os. zależną w trakcie uczestnictwa w projekcie
  • zwrot kosztów dojazdów

Podejmowane działania koncentrować się będą głównie na umożliwieniu zdobycia umiejętności zawodowych i podjęcia pracy prowadzącego do usamodzielnienia się młodej osoby. Ponadto będą prowadzić do wzrostu mobilności geograficznej, motywacji, samodzielności, aktywności oraz wzrostu poczucia własnej wartości osób młodych.

Biuro projektu: Fundacja Gospodarcza „Pro Europa”, ul. Warszawska 4/7, 87-100 Toruń
Dodatkowych informacji udziela Pracownik Fundacji – młoda, ambitna osoba z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z młodzieżą.

Młodzi na rynku pracy

pliki do pobrania – wypełnione dokumenty należy przesłać na adres a.cyrklaff@fundacja-proeuropa.org.pl, przynieść osobiście do naszej siedziby lub przekazać pracownikowi Fundacji we wcześniej ustalonym terminie.
Nie krępuj się, jeśli masz dodatkowe pytania, śmiało dzwoń (8:00 – 16:00) – 533 665 338

Formularz rekrutacyjny

Młodzi na rynku pracy – formami wsparcia w tym obszarze będą:

Identyfikacja potrzeb oraz diagnozowanie możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego (opracowanie Indywidualnego Planu Działania), oraz identyfikacje stopnia oddalenia od rynku pracy

Kompleksowe i indywidualne pośrednictwo pracy w zakresie wyboru zawodu/ zatrudnienia zgodnego z kwalifikacjami i kompetencjami uczestników projektu.

Staże zawodowe spełniające standardy ERJPiS.

Wsparcie mobilnościowe.

ue
ue2
Logo pro europa
unia
Młodzi na rynku pracy

Okres realizacji projektu: od 1.06.2016 do 30.04.2017 r.

Projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.
Fundacja Gospodarcza Pro Europa realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich.
Dofinansowanie projektu z UE: 755 331,81 zł