KLUB SENIORA NASZA AKTYWNOŚĆ !

KLUB SENIORA – ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!

HERB TORUNIA

osoby 60 i 60 +, codziennie od 8.00 do 16.00, ul.św.Katarzyny 13, parter ZDZ – u.

Informacje: 601 374 937

Anioły w życiu i kulturze – zajęcia przeprowadzone w ramach działań terapeutycznych. Ich celem było  zapoznanie seniorów z historią anioła w herbie Torunia oraz innych miast Polski a także występowaniem aniołów – opiekunów ludzkości – w różnych religiach świata. Dopełnieniem spotkania było ozdobienie własnego anioła stróża.
 otoczaki1 otoczaki2
Otoczaki – małe dzieła sztuki. Zajęcia animacyjne, których celem było poszukanie własnego motta życiowego i umieszczenie go na kamieniu w formie pracy plastycznej.

ZZ