PROGRAM CELÓW JAKOŚCIOWYCH FUNDACJI

UWAGA!!! PROGRAM CELÓW JAKOŚCIOWYCH FUNDACJI (ISO 9001-2015)

Dnia 8.01.2019 Prezes Zarządu Fundacji zatwierdził Program celów jakościowych na 2019 r.images

Wdrożenie Programu ma zapewnić realizacje ważnych zapisów misji Fundacji Gospodarczej Pro Europa:

Głównym celem Fundacji Gospodarczej Pro Europa jest świadczenie usług w zakresie szeroko pojętej edukacji o wysokich walorach profesjonalnych, na poziomie spełniającym potrzeby oraz oczekiwania Klientów tak obecnych jak i przyszłych. Usługi nasze realizujemy na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem obszarów dotkniętych bezrobociem.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów oraz ekspertów z różnych regionów Polski, którzy dzielą się z uczestnikami zajęć swoją wiedzą empiryczną, umiejętnościami i doświadczeniem.

Politykę jakości kierownictwo realizuje poprzez:

• stałe podnoszenie kwalifikacji załogi,
  • ciągłe doskonalenie poziomu wykonywanych usług oraz wdrożonego systemu zarządzania jakością.
  • terminowość świadczonych usług,
  • elastyczne dostosowywanie się do wymagań klientów,
  • ciągłe doskonalenie zidentyfikowanych procesów
  • opracowywanie programów szkoleń i warsztatów we współpracy z praktykami i teoretykami różnych dziedzin wiedzy i specjalizacji zawodowych,
  • współpracę z dostawcami usług szkoleniowych posiadających wymaganą wiedzę i doświadczenie .

Gwarancją osiągnięcia wyznaczonego celu jest znajomość i realizacja POLITYKI JAKOŚCI oraz zobowiązań z niej wynikających, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz odpowiedzialność za jej poziom zgodny z oczekiwaniami klienta.

Pełną realizację POLITYKI JAKOŚCI zapewnia funkcjonujący w Fundacji Pro Europa System Zarządzania Jakością, który spełnia wymagania normy ISO 9001:2015 oraz zobowiązanie się Kierownictwa do respektowania wszystkich ustaleń w tym zakresie.