Twoje korzyści - nasza pasja!

Od 2002 roku dostarczamy szkolenia na miarę.

verified Granty

Chcemy, aby Twoje przedsiębiorstwo rozwijało się i osiągało sukcesy, a Ty sam rozwijał swoje umiejętności i realizował swoje zawodowe marzenia. Zaufaj nam, a pomożemy Ci pozyskać środki unijne oraz podniesiemy Twoje kwalifikacje, byś mógł rozwijać się i odnosić sukcesy w swojej dziedzinie.

verified Co robimy?

Od 2002 roku doświadczony, zaangażowany, elastyczny w działaniu i przyjazny zespół realizuje szeroko pojęte działania edukacyjne, projekty, pośrednictwo pracy i aktywizację zawodową. Nasze szkolenia i kursy są dopasowane do potrzeb klientów i pozwalają na zdobycie praktycznej wiedzy oraz certyfikatów. Wspieramy rozwój naszych klientów, dlatego zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm.

verified Innowacyjność

Innowacyjność w działaniu to wyprzedzanie tendencji rynku szkoleń i aktywizacji, to organizacja ucząca się, job coaching, centrum edukacji 50+, ekonomia społeczna, nowe rozwiązania dla biznesu.

Celem Fundacji jest świadczenie usług w zakresie szeroko pojętej edukacji o wysokich walorach profesjonalnych