Koordynator inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej

Cel szkolenia

Nabycie przez uczestników wiedzy i umiejętności z zakresu koordynacji inwestycji budowlano–montażowych w  ochronie środowiska i gospodarce wodno–ściekowej. Zdobycie kompetencji pozwalających na wykorzystanie narzędzi informatycznych w procesie przygotowania i w trakcie koordynacji działań projektowych. Nabyte w trakcie szkolenia umiejętnościom umożliwią  absolwentom poprawę efektywność ich  pracy.

Program szkolenia

1. Przygotowanie dokumentacji technicznej, przebiegu, kalkulacja zasobów i uruchomienie inżynierskich działań projektowych.

2. Wymagania formalne stawiane koordynatorom projektów budowlanych ( kurs BHP dla kadry kierowniczej, znajomość prawa budowlanego, znajomość zasad rozliczeń finansowych)

3. Organizacyjne metody efektywnej koordynacji działania zespołu projektowego (pracownicy, dostawcy, podwykonawcy).

4. Informatyczne narzędzia koordynacji projektu budowlanego (MS Project)

masz pytania?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz, lub przejdź do sekcji „kontakt”