Anna Krużyńska Specjalistka d/s rozliczeń

Anna

Absolwentka administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Bardzo dobrze odnajduje się w dokumentacji projektowo-szkoleniowej. Zaprowadza ład w dokumentacji oświatowej. Jest przy tym nastawiona na naukę i rozwój.  Świetnie czuje się w zespole Fundacji; chętnie wszystkim pomoże. Uwielbia jazdę na rowerze i tradycyjną kuchnię polską.

• Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej i po szkoleniowej
  • Realizacja projektów edukacyjnych
  • Współpraca z Koordynatorami projektów unijnych

87-100 Toruń , ul. Warszawska 4/7

Profile społecznościowe

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami! Wybierz z menu dział „kontakt” lub wyślij formularz.