XII edycja! Specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej

Specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Mimo, iż jesteśmy w trakcie realizacji XI edycji szkolenia, to nie tracimy czasu i już planujemy kolejną – XII edycję!

Planowany termin realizacji:  29.05.21 r. – 27.11.2021 r.

Program szkolenia jest zgodny z minimum programowym określonym w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012 roku w sprawie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej (Dz.U. z dnia 28 września 2012 r., poz. 1081). Decyzją Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 1 października 2014 r. DPS- VI-51111-6988-115-MJ/14(20).

Formularze zgłoszeniowe dostępne jest na stronie Fundacji Gospodarczej Pro Europa:

(http://fundacja-proeuropa.org.pl/szkolenia/specjalizacyjne/).

Więcej informacji pod nr tel.: 531 581 303.