Grażyna KuschelKierownik Działu Projektów

• Projekty unijne
  • Szkolenia zawodowe
  • Kursy specjalistyczne

Ambitna i niezastąpiona Członkini Zespołu. Wieloletnie doświadczenie w pracy w Fundacji pozwala jej na realizowanie najbardziej wygórowanych oczekiwań klientów. Specjalizuje się w organizacji szkoleń gastronomicznych na najwyższym poziomie. Współpracuje z najznamienitszymi autorytetami w tej branży. Prywatnie żona, mama i kochająca babcia, zapalona pływaczka, w czym nie ma sobie równych w Fundacji.

Warszawska 4/7, 87-100 Toruń

Profile społecznościowe

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami! Wybierz z menu dział „kontakt” lub wyślij formularz.