Stereotypy zatrudniania osób w wieku przedemerytalnym.

Prezes Fundacji Roman Chamier-Ciemiński był prelegentem na konferencji podsumowującej projekt TOP Partner, której organizatorem był PUP Chojnice. Przedstawialiśmy doświadczenia z działania naszego Centrum Badań i Edukacji 50+ dotyczące stereotypów zatrudniania osób w wieku przedemerytalnym. Najwięcej punktów w trwającym rok projekcie uzyskał Centrum Park Chojnice. Nagrodę w imieniu spółki odebrała prezes Żaneta Janowicz. Statuetki otrzymali też: PK Spółka z o.o., Biuro Rachunkowe F.U Royan Melania Janowicz, Marbruku Sp. z o.o., Temis sp. z o.o., Mostostal Chojnice, Chojnicki Klub Żeglarski, WO-KOP Wojciech Drewczyński, „Babiński” Krzysztof Babiński, Transport Krajowy i Międzynarodowy Bronisław Gwiździel, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Elmont” Tadeusz Kosecki West-Pol, Zakład Usługowy Bogusława Szycy.

Chamier_4Chamier_5